Hücreli aspiratörler, havalandırma sistemleri arasında en popüler ve en işlevsel olanlardan biridir. Hücreler, 50 mm taşyünü yalıtımlı çift cidarlı panellerden meydana gelmektedir. Hücreli aspiratörler, çelik bir gövdeye sahip oldukları için son derece dayanıklıdır. Havalandırma işlemini en pratik şekilde gerçekleştiren hücreli aspiratörler, günümüzde farklı çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Hücreli aspiratörler daha çok geniş ortamlarda tercih edilmektedir.

hücreli aspiratör

Geniş alanların havalandırılması daha zor olduğu için etkili bir ürüne ihtiyaç duyulmaktadır. Hücreli aspiratörler geniş alanlarda da üst düzeyde performans gösterdiği için insanların ilgisini çekmektedir. Hücreli aspiratörler, spor salonu ve otopark gibi insan trafiğinin yaşandığı alanlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünlerin birbirinden farklı devir ayarları bulunduğu için, ihtiyaca yönelik tercih yapma olanağı sunmaktadır. 

Ortamdaki hava akışını en verimli şekilde gerçekleştiren ürünlerin başında hücreli aspiratörler gelmektedir. Bu ürünlerin birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Hücreli aspiratörler yapılarından dolayı diğer aspiratör çeşitlerine göre daha fazla etki göstermektedir. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek hücreli aspiratör çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda internet adresimiz üzerinden hücreli aspiratör çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Hücreli Aspiratörlerin Görevi Nedir?

Hücreli aspiratör çeşitlerinin tek görevi, bulunduğu ortamdaki hava akışını sağlamaktır. Bu ürünler sayesinde ortama giren ve çıkan hava kontrol edilebilmektedir. Günümüzde kapalı ve büyük mekanlarda hücreli aspiratör kullanımı fazlasıyla yaygındır. Bunun nedeni ise, ortamın havalandırılmasının doğal yollarla gerçekleşememesidir. Bu durumda hücreli aspiratörler devreye girmektedir ve ortamdaki hava dengesi sağlanmaktadır. 

Hücreli aspiratörler, kullanım kolaylığı ve uzun yıllar dayanıklılık göstermesi ile dikkat çekmektedir. Bu ürünler daha çok alışveriş merkezleri, spor salonları, hastaneler ve okullar gibi yoğun insan giriş çıkışının olduğu mekanlarda tercih edilmektedir. Bu ürünlerin en büyük ayrıcalıklarından biri, üst düzeyde performans göstermesine karşın son derece sessiz çalışmasıdır. Bu özelliği sayesinde insanların aktif olarak girip çıktıkları mekanlarda gürültü dolayısıyla rahatsız olmaları söz konusu olmamaktadır. 

Hücreli aspiratör çeşitleri arasında seçim yapılırken kullanım alanına ve kullanım amacına dikkat etmek gerekmektedir. Farklı alanlarda farklı aspiratör modelleri öne çıkmaktadır. Yüksek oranda verim elde etmek için doğru aspiratör seçiminin yapılmış olması gerekmektedir. Firmamız üzerinden uzman ekibimize ulaşarak hücreli aspiratörlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü aspiratörlere sahip olmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Hücreli Aspiratör Çeşitleri

Hücreli aspiratör çeşitleri; seyrek kanatlı, sık kanatlı ve çift kabinli fanlı olmak üzere üç farklı kategoride karşımıza çıkmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan sık kanatlı hücreli aspiratörlerin panelleri, 20 mm kalınlığında olmaktadır. Aynı zamanda ürünlerimiz galvaniz sacdan imal edildiği için uzun yıllar dayanıklılık göstermektedir. Sık kanatlı hücreli aspiratör çeşitlerimizde hız kontrolü, kayış-kasnak sistemi ile sağlanmaktadır. 

Seyrek kanatlı modeller ise titreşimsiz çalışma özelliği ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda seyrek kanatlı modeller, yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayarak üst düzey performans göstermektedir. Seyrek kanatlı hücreli aspiratörlerin panellerinin kalınlığı da 20 mm olarak karşımıza çıkmaktadır. Seyrek kanatlı aspiratör modelleri daha çok yağlı havanın yoğun olduğu mekanlarda tercih edilmektedir. 

Firmamız üzerinden uzman ekibimizle iletişime geçerek hücreli aspiratör çeşitleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinden hücreli aspiratör çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun modeli kolaylıkla temin edebilirsiniz. Aynı zamanda aspiratör çeşitlerimizin tüm teknik özelliklerini de sitemiz üzerinden görebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir aspiratörlere sahil olmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Hücreli Aspiratörlerin Avantajları

Hücreli aspiratörlerim avantajlarını inceleyelim;

  • Özel ve kullanışlı yapıları sayesinde sessiz bir çalışma ile maksimum verim sağlamaktadır.
  • Hücreli aspiratörler dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için yağmur, kar gibi etkili hava olaylarından etkilenmemektedir.
  • Ek filtre desteği yapılabildiği için kullanım alanı isteğe bağlı olarak genişletilebilmektedir. 
  • Hücreli aspiratörler kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra devamlı olarak bakıma ihtiyaç duymamaktadır. 
  • Hücreli aspiratörlerin yapısı karışık olmadığı için tamiri ve temizliği kolaylıkla yapılabilmektedir.

Erf Group olarak sizler için birbirinden kaliteli ve dayanıklı aspiratör çeşitlerini hazırladık. Firmamızı ziyaret ederek aspiratörlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz. Aynı zamanda uzman ekibimizin teknik desteğinden de faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı aspiratör alışverişi için sizleri firmamıza bekliyoruz.