Plug fan, kavisli pervanesi sayesinde yüksek basınçlı ve uzun kanal bağlantısı olanağı verebilmektedir. Çıkış yön değişimi kolaylıkla yapılarak cihaz giriş çıkış yönü belirlenebilmektedir. Kavisli pervane beklenen yüksek basınç üretimini sağlayabilmektedir.

Hem konfor hem sağlık güvencesi olarak kullanılan fanlar kolaylıkla internet üzerinden edinilebilmektedir. Eko sistem için de yüksek kontrol ürünü olarak üretilen fanlar doğa dostu ürünler olarak da ayrıca tercih edilmektedir.

Plug fan, havalandırma sistemleri arasında yaygın olarak kullanılan bir teknoloji ürünüdür. Pek çok şekilde üretilen Plug fanlar hayatın her alanında kullanılabilmektedir. İhtiyacınız olan fan çeşitleri hakkında detaylı bilgi alarak kurulum yapılması önem taşımaktadır.

ERF Group uzmanları bu konuda eksiksizi teknik bilgi ve güvenli kurulumlara imza vermektedir. Günün her saati iletişim kurularak ürünlerle ilgili teknik bilgi alınabilmektedir. Fanlar, ihtiyaca göre, yüksek, düşük ve orta seviyeli hava Sirkülasyonu sağlayabilmektedir.

Hava akışı yönünü sadece kapağı değiştirerek sağlayabilmek mümkün olabilmektedir. Plug fanlar yüksek verimli ve çok amaçlı teknoloji ürünleridir. Plug fan grubunda bulunan fan türleri yaygın alanda kullanılmaktadır.

Plug Fan Nasıl Çalışır?

Kullanım alanı oldukça geniş ürünler olarak bilinen plug fanlar yüksek verimli teknoloji ürünleridir. Kasa kısmı çift katmanlı tasarlanarak çelik sacdan üretilmektedir. Ses seviyesi düşük uzun mesafelere kadar hava akışı sağlayabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda kullanıcı ihtiyacına göre kolay yön değiştirebilme şansı vermektedir.

Tüm parçaları korozyona, neme ve paslanmaya karşı dayanıklı olarak galvaniz kaplanmaktadır. Üretim ayrıcalığı bakımından çinko kaplamalı türler de bulunmaktadır. Bu da darbelere ve dış etkenlere karşı yüksek direnç sağlamaktadır. Dayanıklı fan kutusu ve dirençli pervaneleri sayesinde uzun yıllar güvenle hizmet alınabilmesini sağlamaktadır.

Kurulum yeri ve kullanıcı arzusuna göre değerlendirme yapılarak onay alındıktan sonra kurulmaktadır. Çalışma prensibi ve üretim özelliği plug fanın geriye doğru kavisli kanatları sayesinde uzun kanal sistemiyle çalışmaktadır.

Plug Fan Özellikleri

Tüm fan çeşitleri gibi pluf fanda düşük maliyetle yüksek kalite hizmet alınabilen ürünlerdir. Kullanım alanları oldukça yaygındır ve profesyonel değerlendirme gerektirmektedir. Hücreli plug fan olarak bilinen türleri yüksek katlı yapılarda güvenle kullanılmaktadır. Özellikleri;

 •  Korozyona karşı yüksek direnç,
 •  Çift katmanlı koruyucu metal gövde,
 •  Yüksek ısı ve ses yalıtımı,
 •  Paslanmaz galvaniz kaplama,
 •  İsteğe bağlı hız kontrolü,
 •  Üretim teknolojisi gereği yüksek verimlilik,
 •  Takip edilebilir enerji kontrol düğmesi,
 •  Hafifliği bakımından bulunduğu yere taşıma güvenliği,
 •  Kolay kurulum ve tamir bakım ihtiyacının minimum olması gibi pek çok avantajla kullanıma sunulmaktadır.

Plug Fan Nerede Kullanılır?

Fanlar hava Sirkülasyon ürünleri olarak sayısız alanda kullanılabilmektedir. Plug fanlar da kullanım alanının izin verdiği her yere kurulabilmektedir. Yüksek konfor sunabilme özelliği bulunan hücreli plug fanlar;

 •  Spor salonu,
 •  Rezidanslar,
 •  Gökdelenler,
 •  Yemekhaneler,
 •  Endüstriyel alanlar,
 •  Eğlence merkezleri,

İş merkezleri gibi yüksek yapılarda güvenle kullanılmaktadır. Kurulumu tamamlanan plug fanlar profesyoneller tarafından kontrol edilir. Firma güvencesiyle kullanıma sunulur. Fan kurulumu öncesi değerlendirmede olduğu gibi kullanım sırasında da hizmete devam etmektedir.

ERF Group ekibi uzun yılların sektör tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ayrıcalığıyla çalışmaktadır. Kolay montaj yapılabilmesi ve körüklü çalışma sistemiyle yüksek verim alınabilmektedir.

Plug Fan Çeşitleri

Hava devir daim ürünü olarak tanımlanan fanlar kolaylıkla kurulup sökülebilen ürünlerdir. Aynı zamanda yüksek performansta çalışarak kullanım konforu sağlamaktadır. Orta, yüksek ve düşük basınçlı olmak üzere farklı hava akımı sağlayabilmektedir. Ürünler Plug fan çeşitleri arasında;

 •  Radyal fan,
 •  Aksiyel fan,
 •  Salyangoz fan,
 •  Çatı fanı,
 •  Duman tahliye sistemi,
 •  Kanal fanları,
 •  Vantilatörler,
 •  Aspiratörler,
 •  Hücreli fanlar,
 •  Plastik fanlar ve
 •  Menfezler olarak bilinen pek çok fan türü bulunmaktadır.

Doğa Dostu Olarak Fanlar

Havalandırma yani iklimlendirme ürünü olarak tanınan fanlar her zaman bilinenden daha fazlası olarak işlev görmektedir. Havalandırma sistemi olarak kullanılan, ısı geri kazanım cihazları, duman egzoz fanları, hücreli fanlar kullanılmaktadır. Ürünlerin kullanım amacı kullanıcıya konfor sunmaktadır.

Aynı zamanda Ekoloji ürünü olarak kullanılabilen mutfak Ekoloji filtreleri, Endüstriyel Ekoloji tipi fanlar bulunmaktadır. ERF Group ürünleri arasında bulunan fan türleri ileri teknoloji ürünü olarak yüksek verimli ürünlerdir. Ayrıca çatı fanları, kanal tipi fanlar, hücreli fanlar ve iklimlendirme ürünleri bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve güvencesi kazandıran yüksek verimli ürünler tedarikçisi olarak öne çıkmaktadır. Hijyenik fan türleri bulunduğu yerde sağlıklı hava solunabilmesini sağlamaktadır. Hijyenik klimalar ve santralleri kurulabilmekte olup uzun yıllar verim alınabilmektedir. Yine Hepa hava terminalleri, fancoil ürünler ve ısıtıcılar da ERF tarafından temin edilebilmektedir.

Günün her saati iletişim kurularak ihtiyaçlar belirlenebilmektedir. Uzman ekip tarafından yapılacak yerinde değerlendirme ve ölçümler sonucunda kurulum yapılabilmektedir. Tam zamanında teslim edilen fan sistemi kullanıcıya konfor sunmaya devam etmektedir.

Neden Plug Fan Kullanılmalıdır?

Hava devir daim ürünleri olan fanla üretim teknolojisi bakımından kullanıcı tercihi olarak öne çıkmaktadır. Kullanıcı tercih nedenleri arasında dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler olması yanında doğaya saygılı ürünler olması da öne çıkmaktadır.

Sağlıklı havalandırma sistemi sayesinde toz, duman ve istenmeyen kokuları ortamdan uzaklaştırmaktadır. ERF Group uzun yıllardan bu güne sektöre yüksek kalite fanlar sunmaktadır. 7/24 erişim sağlanarak teknik bilgi ve plug fan ihtiyaçları karşılanabilmektedir.

Neden Plug fan kullanmalıyım? Sorusuna cevap olarak düşük maliyetli yüksek verimli ve körüklü montaj panelli ürünler olması verilebilmektedir. Koruyucu kasası, ileri üretim teknolojisi ve firma güvenceli fanlara kolaylıkla sahip olunabilmektedir. 

Dıştan Motorlu Sığınak Fanları

Plug fanlar, içten motorlu ve dıştan motorlu olarak üretilebilmektedir. Dıştan motorlu akuple, kanal tipi hava cihazı kullanıcıya uzun yıllar hizmet sunmaktadır. Sığınaklarda yüksek verim alınabilen ürünler olarak tercih edilmektedir. Ayrıca olağan ve savaş gibi olağanüstü durumlarda kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Dıştan motorlu sığınak fanları da Plug fan grubu ürünleridir. Dıştan motorlu olması tamir ve bakım ihtiyacını kolaylaştırmaktadır. Bulunduğu yerde uzun kanal tipi sayesinde yaygın alanda verim alınabilmektedir. Akuple üretim sistemi kullanıcı konforunu artırmaktadır. G4 filtresi sayesinde havadaki Partikülleri kolaylıkla ayırarak uzaklaştırmaktadır.

Ayrıca kayar bypass paneli içeri sağlıklı hava sağlamaktadır. Karbon hava filtresi ve nükleer hepa filtre özelliği her koşulda sağlıklı hava akımı sağlayabilmektedir. Üretim sistemi sayesinde iklimlendirme tesisatlarında havadaki gazları atarak maksimum güven sağlamaktadır. ERF Group, uzun yıllardan bu güne yüksek kalite üretim yapabilmenin gururuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Plug Fan Nereden Alınır?

Yüksek verimli ürünler olarak kullanıma sunulan Plug fanlar, kolaylıkla temin edilebilmektedir. Zaman sınırsız iletişim kurularak ERF Group internet sitesinden temin edilebilmektedir. Ürün özellikleri ve kurulum yeri bakımından teknik bilgi alınabilmektedir. Firma ürünleri arasında her alanda kullanılabilecek fan türü bulunmaktadır.

Güvenli ödeme, uygun fiyat ve firma güvenceli gönderim uzun ömürlü cihazlara sahip olunabilmektedir. Günün her saati bulunduğu yerden iletişim kurularak fan sistemleri tedarik edilebilmektedir.

ERF Group, Türkiye geneli ve tüm dünyaya fan tedariki yaparak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Tamamen yerli üretim ürünlerini sektöre sunarak yüksek verimli ürünler kazandırmaktadır. Firma uygun fiyata yüksek kalite hizmet sunmanın güvencesiyle üretici ve tedarikçi firma olarak çalışmaktadır.

Salyangoz Fan ve Radyal Fan Arasındaki Farklar Nelerdir?
SONRAKİ YAZI